Taisyklės ir sąlygos

Medžio dirbiniai iš dirbtuvių Labanoris Crafts parduodami internetu per svetainėje crafts.labanoris.lt veikiančią elektroninę parduotuvę.

Įsigydami prekes šioje svetainėje jūs sutinkate su čia pateiktomis sąlygomis ir taisyklėmis.

Mes pasiliekame teisę šias taisykles keisti be atskiro įspėjimo.

Prekių įsigijimas ir pristatymas

Lietuvių kalba veikiančioje svetainės versijoje visos kainos nurodytos Eurais be PVM, nes kol kas dar nesame PVM mokėtojai.

Atsiskaitymui mes naudojame saugią ir patikimą Paysera sistemą. Norėdami atsiskaityti kitu būdu, parašykite mums.

Lietuvoje prekės pristatomos naudojantis LP Express paslaugomis – siuntą gali pristatyti kurjeris jums į namus arba ją galite pasiimti iš jums patogaus paštomato. Pristatymo kaina Lietuvoje – nuo 3.99 iki 4.99 Eur, priklausomai nuo užsakomų prekių.

Dėl siuntos pristatymo į užsienį susisiekite su mumis.

Mes neprisiimame atsakomybės dėl vėluojančių siuntų.

Prekes jums išsiųsime per 1-5 darbo dienas, jei prie prekės nenurodyta kitaip.

Atkreipkite dėmesį, kad pakuodami savo dirbinius mėgstame nesukurti pernelyg daug atliekų. Tai ypač liečia smulkiuosius gaminius, tokius kaip ženkliukai, magnetukai ir pan. Pvz., jei užsakysite vieną magnetuką, mes jį įdėsime į dailų užsegamą popierinį maišelį. Jei užsakysite keletą magnetukų, mes juos visus (kiek tilps) sudėsime į tą patį gražų maišelį prieš dėdami į voką. Šią informaciją nurodome prie konkrečių prekių. Tačiau, jei jūs pageidaujate, kad kiekvienas magnetukas būtų supakuotas į atskirus mašelius (nes galbūt juos dovanosite po vieną ar pan.), įrašykite tai pastabose – taip ir padarysime. Jei nėra skirtumo, mes pasisakome už tai, kad tik vienas maišelis keliautų į konteinerį, o ne visi penki 🙂 

Kiekvienas mūsų dirbinys yra unikalus, tad jūsų gauta prekė gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukose matomos prekės.

Svetainėje parduodamų prekių gamintojas ir pardavėjas yra Gretos Šaumanės individuali veikla, pažymos numeris 676264, registruota Pilkapių g. 20, Kašeikiai, Molėtų r.

Prekių grąžinimas

Jeigu įsigyta prekė neatitinka jūsų lūkesčių, jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 dienų nuo pristatymo jums dienos. Tokiu atveju prekės grąžinimo išlaidas įsipareigojate padengti pats. Mes įsipareigojame pakeisti grąžintą prekę kita arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.

Prieš grąžinant prekę, būtina mus informuoti el. paštu info@labanoris.lt.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

  • prekė turi būti nenaudota, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos;

  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta;

  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Kokybiškų pagal individualų užsakymą pagamintų prekių grąžinti negalima.

Asmens duomenys

Asmens duomenys naudojami tik užsakymo įvykdymo bei apskaitos tikslais. Duomenys tvarkomi pagal LR įstatymus ir teisės aktus.