Medžio dirbtuvės Labanoris Crafts

Medžio dirbtuvės Labanoris Crafts – mūsų šeimos kūrybiškumo ir kruopštumo mokykla ir oazė.

Medžio dirbtuvės Labanoris CraftsSu medžiu dirbame (ir žaidžiame) jau seniai. Seniai jam atidavėme ir savo širdis bei namus – juose karaliauja natūralūs, šilti ir jaukūs medžio gaminiai. Iš čia kyla ir tolimesni mūsų dirbtuvių projektai – tikime, kad kurdami sau ir kaip sau, pataikysime ir į kitų, medžio draugiją vertinančių, širdis.

Mūsų medžio dirbiniai – originalios medinės dovanos, interjero detalės, interaktyvūs mediniai žaislai šunims, namo dekoracijos, įkurtuvių dovanos ir kiti. Tokia krypčių įvairovė tiesiog atspindi tai, kas yra aktualu mūsų gyvenime vienu ar kitu momentu.

Kodėl Labanoris? Nes tai norintis ir linkintis gero. Beje, Lietuvoje geriausiai jaučiamės būtent Labanoro parke, kur yra mūsų namai. Savo medžio dirbinius mielai siunčiame tiek Lietuvoje, tiek ir į kitas Europos šalis.

Medžio dirbtuvės Labanoris CraftsMūsų medžio dirbiniai dažnai gaminami iš pušies, eglės, kartais iš beržo ar ąžuolo bei jų produktų. Gamybai naudojame savo rankas, širdis, galvas, kompiuterių smegenis ir CNC stakles. Apdailai labiausiai mėgstame natūralius aliejus ir vašką – jie ne paslepia, o kaip tik išryškina medienos grožį ir atskleidžia šilumą.

Daugelį medžio dirbinių gaminame pagal užsakymą, tačiau turime ir iš anksto pagamintų prekių. Mūsų parduotuvėje parduodamos interjero detalės, originalios medinės dovanos, namo eksterjero aksesuarai ir dovanos šunų mylėtojams internetu. Na, o jeigu jums mielo daikto pas mus neradote, bet tikite, kad jis turėtų atsirasti, parašykite, rasime sprendimą.